December 17-én, vasárnap harmadik alkalommal szervezett karácsonyi szeretetmorzsa akciót a Szent István Szervezet, melynek keretében meglátogattuk idős és egyedülélő falustársainkat és 50 karácsonyi csomagot osztottunk ki. Úgy éreztük, hogy sokaknak örömet szereztünk a közelgő ünnep alkalmából.
Mindezt köszönjük támogatóinknak: Kósa Antalnak és Bilibók Jolánnak, Szőgyör Lorándnak, Izsák Imrének és Ágnesnek, , Harmopannak, valamint az egyházközösségnek (a Szent Antal-persely által), Szent István Szervezetnek.
Köszönjük továbbá a segítséget az önkénteseknek: Albert Leventének, Bogos Róbertnek, Dobos Gergőnek, Dobos Lászlónak, Erőss Antalnak, Sipos Csabának, Szőgyör Árpádnak, Szőgyör Botondnak, Szőgyör Lorándnak és Szőgyör Zoltánnak. A csomag összerakást Bilibok Jolán és Hajdú Mária vállalta. A Visszatekintő újság és a zsebnaptár kihordásában segítkezett: Antal Szabina, Sipos Mónika, Koncz Tünde.
Mindenkinek köszönjük a közreműködését, támogatását, segítségét!

























