Augusztus 18-án, Szent Ilona ünnepén a szentilonai kereszthez és kápolnahelyhez zarándokoltunk, imádkoztunk közösségünkért és az újjáépítendő kápolnáért. Beszámolót hallhatunk az eddigi munkálatokról, amelyek eredményeként várjuk az építkezéshez szükséges engedélyeket. Többen gyalog, rózsafüzért imádkozva jöttek ki. Köszönjük mindenkinek a részvételt, köszönjük a szállításba nyújtott segítséget Erős Ferencnek, Szőgyör Domokosnak és Fénya-Szekeres Szabolcsnak.

