A Szent István Szervezet szombaton 4. alkalommal szervezte meg a Karácsonyi szeretetmorzsát, amelynek keretében 50 tartós élelmiszercsomagot osztottak ki: egyedülélő, rászoruló, idős-szépkorú falustársaknak.
Köszönet az anyagi támogatásért: Harmopannak, Crown Cool-nak, Szőgyör Lorándnak, Kósa Antalnak, Ajnád Panziónak, a plébános úrnak, az egyházközösségnek a Szent Antal persely által, Szent István Szervezetnek.
Köszönjük továbbá a segítséget az önkénteseknek: Bogos Róbertnek, Dobos Lászlónak, Szőgyör Lorándnak, ifj.Szőgyör Domokosnak, Szőgyör Zoltánnak, Noelnek, Sipos Csabának.
Úgy éreztük, hogy sokaknak örömet szereztünk a közelgő ünnep alkalmából.
A Szervezet év végi ajándékait: újságot, naptárt, írószert önkéntesek osztották ki: Antal Szabina, Bogos Dorottya, Dobos Gergő, Bogos Balázs, Szőgyör Botond, Bilibok Bianka.
Mindenkinek köszönjük a közreműködését, támogatását, segítségét!









































