2018. május 20-án, pünkösd ünnepén (az Egyház születésnapján) tette le az esküt az új egyháztanács az ajnádi templomban.
A választás és érseki jóváhagyás alapján az ajnádi közösség gondnoka: Szőgyör Loránd, algondnoka: Sipos András, jegyző: Bogos Róbert, pénztáros: Albert Levente, valamint a különféle bizottságok tagjai: Bilibok Attila, ifj. Bilibok Imre, Bogos Csaba, Bogos János, ifj. Erőss Antal, Erőss József, Fénya-Szekeres Szabolcs, Ferencz Ernő, id. Máté József, Sipos Csaba, Szakács László, Szőgyör Árpád, ifj. Szőgyör Domokos, Szőgyör Gyula.
A 18 tagú egyháztanács megbízatása három évig, 2021. május 31-ig érvényes.
A jó Isten áldása legyen munkájukon!

